Lazer Epilasyon Fiyatları

Lazer Epilasyon Fiyatları

Lazer epilasyon fiyatları seans fiyatı olarak sunulmaktadır. Seans fiyatları lazer epilasyon uygulaması yapılacak vücut bölgesine göre belirlenir. Simetrik bölgelerde tek fiyat alınır. Küçük bölgelerde düşük fiyatlar uygulanmaktadır. En ucuz bölgelerden biri koltuk altıdır. Bunu genital bölge takip eder. Aynı seansta birden fazla bölge yaptırmak isterseniz bu bölgelerin fiyatları birleştirilerek indirimli fiyatlar uygulanmaktadır. Ayrıca 6 seans paket fiyatları vardır. Her bölge için ayrı düzenlenmiş paket fiyatları için önerilen merkezleri arayınız.

Bitme garantili kampanyalar etik değildir. Hiçbir medikal işlemde garanti verilemez. Bu nedenle doğru bulmuyoruz. Bu nedenle bitme garantili kampanyaları önermiyoruz. Bunun yerine tecrübelerle sabit olan 6 seanslık indirimli kampanyalar mantıklıdır. Tüm vücut lazer epilasyon kampanyaları da 6 seans paketler şeklinde uygulanabilir.

Lazer Epilasyon Kampanya Fiyatları

Kadın: Bölge 6 Seans Paket Fiyatı – Kampanya
Koltukaltı 220 TL
Genital 575 TL
Yarım Alt Bacaklar 1325 TL
Koltukaltı+Genital Bölge+Yarım Alt Bacak 2120 TL
Bacaklar Tüm 2210 TL
Tüm Yüz 909 TL
Çene 294 TL
Bıyık 294 TL
Lazer Epilasyon Fiyatları
Lazer Epilasyon Fiyatları

Lazer Epilasyon Kampanya, Paket Fiyatlar

Lazer Epilasyon Fiyatları, seans ve paket fiyatları ve detay bilgiler için yukarıdaki merkezlerden bilgi almanızı öneririz. Lazer epilasyon fiyatı hakkında bilgi almak için yukarıdaki adresleri öneriyoruz. Lazer epilasyon fiyatları ve kampamyalarının internette yayınlanması yasak olduğundan önerdiğimiz adreslerden seans fiyatları, tüm vücut fiyatları ve paket fiyatlarını öğrenebilirsiniz.Sitemizde lazer epilasyon fiyatları istanbul için ve anadoludaki şehirler için ayrı ayrı verilmiştir. Lazer epilasyon fiyatı Türk lirası cinsindendir.

Açık olarak bilgilendiremediğimizi fiyat bilgileri için lütfen yukarıdaki önerilen merkezleri arayınız. Erkek lazer epilasyon fiyatları ile kadın lazer fiyatları benzerdir. Bölgelere göre belirlenir. İğneli epilasyon fiyatları hakkında bilgi almak isterseniz Beylikdüzü’nde önerdiğimiz merkezi arayınız. Lazer epilasyon fiyatları 2011 fiyatları ile lazer epilasyon 2013 fiyatları arasında çok fark yoktur. Sadece enflasyon farkları eklenmiştir. Sitemizde lazer epilasyon aleti fiyatları verilmemektedir. Çünkü bu site sadece son kullanıcıya yönelik fiyatlar için bilgi vermektedir. Lazer epilasyon cihazı fiyatları için lazer satan kuruluşları aramalısınız. Lazer epilasyon cihazları üç çeşittir bu cihazların hangisinin size uygun olduğuna merkezdeki sorumlu doktor karar vermektedir.

Son olarak Lazer Epilasyon Fiyatları hakkında şunu söyleyebiliriz: İstanbul, Ankara, Kayseri, Kocaeli için epilasyon fiyatları hakkında açık bilgi www.lazerepilasyonfiyatlistesi.com adresinde detaylı olarak mevcuttur. Ayrıca yıllara göre fiyat değişimi 2014, 2011, 2012, 2013 lazer fiyatları hakkında bu siteden bilgi alabilirsiniz. Fiyatlarda yıllar içinde önemli bir değişim olmamıştır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir