Tüm Vücut Lazer Epilasyon

Tüm Vücut Lazer Epilasyon

Tüm vücut lazer epilasyon uygulamalarında göz çevresi hariç tüm bölgelere lazer epilasyon yapılabilmektedir. Vücutta yapılan bu uygulamalarda bölgeye göre farklı lazer tiplerinin uygulandığını görmekteyiz. Yine bölgelere göre uygulama sayısı değişebilmektedir. Kişisel farklar gözlense de aşağıda bölgelere kısaca tek tek değinelim.

Koltuk altı lazer epilasyonun en çok uygulandığı bölgedir. Bu bölgede başarı oranının çok yüksek olduğu söylenebilir. Lazer epilasyon uygulamalarında koltuk altı lenf bezlerinde bir sorun olacak korkusu yersizdir. çünkü lazer cilde yapılan bir uygulamadır. Cilt altındaki lenf bezlerine etkisi olmaz. Lazer epilasyonun koltuk altı kadar sık yapıldığı bölgelerden biride genital lazer epilasyondur. Uygulama burada da son derece başarılıdır. Burada yumurtalıklara zararı var mı kaygısı boş bir kaygıdır. çünkü yumurtalıklar karın içindeki organlardır. Lazer ise sadece cilde etki eder. Cilt altına bile inmez.

Tüm Vücut Lazer Epilasyon
Tüm Vücut Lazer Epilasyon

Bacak bölgesi uygulamada tercih edilen önemli bir bölgedir. Bacak genital, koltuk altı paket uygulamaları yapan merkezlerde vardır. Bacak ve özellikle alt bacak lazer epilasyona en iyi yanıt veren bölgelerdendir. Lazer epilasyon uygulamasında özellikle kalın kılların bulunduğu alt bacak en iti sonuç verir. Kalça bölgesinde tüylerin durumuna göre sonuç değişebilir. Bu bölgedeki ince tüylerde diode lazer kullanılabilir. Yüz bölgesi hormonsal nedenlerle tüylenmenin olduğu bölgelerdendir. Yüz bölgesindeki tüyler oldukça inatçıdır. Hormonlar tarafından desteklenen bu kıllarda başarılı epilasyon için diode lazerleri önermekteyiz. Diode lazerler köklere inerek ve ince tüyleri görerek başarılı epilasyon sağlar. Yüz lazer epilasyonunda alexandrite lazerlerin uygyulanmasını önermiyoruz. Birbirlerine yalın kıl yapısına sahip bu kıllarda en çok erkeklerde epilasyon yapılır. Bu bölgelerde diode lazerler başarılıdır. Fakat erkek kıl yapısı hormonlara bağlı ve bu bölgede güçlü olduğundan lazer epilasyonun başarısı kadınlardaki kadar yüksek olmaz. Daphne lazer epilasyon tüm vücut uygulamaları.

Bacak lazer epilasyonu kaç seans sürer?

Bacak lazer epilasyon için genelde 6 seans yeterlidir. Bazen bacak lazer epilasyonunda hem diode hem de alexandrite lazeri birlikte kullanmak gerekebilir. Bu durum seans sayısını azaltabilir. Alt bacakta tüyler erken seanslarda ciddi miktarda azalır. Üst bacak biraz daha yavaş ilerleyebilir. Bacak epilasyonunun bir faydası da batıkları yok etmesidir.

Tüm vücut lazer epilasyon fiyatları hangi bölgeleri kapsıyor?

Genelde tüm vücut lazer epilasyon fiyatları yüz bölgesi hariç ve yüz bölgesi dâhil olmak üzere iki şekilde fiyatlanır. Bunun nedeni çoğu kadında yüzde tüylenme olmamasıdır. Az miktarda ilave yapılarak yüz dâhil fiyatlar oluşturulur. Tüm vücut lazer epilasyon fiyatları her zaman bölge bölge hesaplanan fiyatlardan daha ucuza gelir. Bu indirim genellikle %25 kadardır. Ayrıca biz bu indirime ilave olarak merkezlerimizde 6 seans paketler oluşturduk İki kere indirimli fiyatlardan yararlanmak isterseniz merkezlerimizi arayınız.

Tüm Vücut Lazer Epilasyon, Fiyatları, Kampanya bilgilerine merkezlerimiz sayfasındaki telefonlardan ulaşabilirsiniz. Tüm Vücut Lazer Epilasyon Yaptıranlar oldukça memnun olmaktadır. Bir kerede tüm tüylerden kurtulmak isteyenler için iyi bir yoldur. İstanbul, Ankara, Kocaeli ve Kayseri merkezlerimizde uygulamayı yaptırabilirsiniz.

3 thoughts on “Tüm Vücut Lazer Epilasyon

  1. Merhaba, tüm bacak, sırt ve göbek bölgesi için lazer epilasyon ücretini öğrenebilir miyim?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir